GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Assietter 10569162
nr 1056 9162
Assietter
18 st, Folkdräkter från hela Sverige, Rörstrand
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2016
kl 19:57:23
15/9 14:37:24
Rörstrand